Search For Listing

Hotel Senec Wellness, Leisure & Sports Resort

Hotel Senec Wellness, Leisure & Sports Resort

Wellness Resorts
  • Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec, Slovenská republika

Share Listing

Procedures

  • Spa
  • Wellness
  • Yoga

Overview

HOTEL SENEC ****

Priamo na brehu Slnečných jazier, v prírodnom prostredí len na skok od ruchu Bratislavy, nájdete Hotel SENEC.

UBYTOVANIE A KAPACITY


Hotel Senec je moderne vybavený CONGRESS & FAMILY hotel s rozsiahlym kongresovým a športovým zázemím. Ponúka vám ubytovanie pre max. 276 osôb (183 pevných lôžok a 93 prísteliek) – Kapacity Family.

Jedinečné kongresové centrum ponúka kapacitu 1000 miest so širokou variabilitou usporiadania priestoru, ako aj 500 seminárnych miest v siedmich školiacich a konferenčných priestoroch.

Hotel disponuje vlastným atraktívnym športovým areálom s množstvom
športovísk a taktiež aj súkromnou hotelovou plážou. Architektonické
riešenie vstupu jednotlivých prevádzok a bezbariérový prístup do
všetkých priestorov hotela a taktiež prispôsobenie troch izieb umožňuje pobyt aj imobilným klientom. Hotelové reštaurácie spojené s letnou terasou poskytujú stravu formou bufetu, ako aj a´la carte servisom až pre 300 hostí.

RELAX & ŠPORT


Hotel Senec disponuje vlastným atraktívnym športovým areálom
s množstvom športovísk. V areáli hotela nájdete vonkajší bazén, vnútorný bazén, 2 tenisové kurty, 2 squashove kurty, 2 bowlingové dráhy ihrisko na plážový volejbal, minigolf, kráľovský šach či súkromnú hotelovú pláž.

FOODIE - HOTELOVÁ ŠKOLA VARENIA

Foodie kulinárske štúdio nájdete priamo v našom hoteli. Priestory Foodie ponúkajú možnosti na usporiadanie voľnočasových aktivít pre ubytovaných aj neubytovaných hostí, tematických kurzov varenia alebo kreatívnych teambuildingových aktivít pre firmy a kolegov.
Vo Foodie môžete zažiť ochutnávky gastronomických špecialít, zúčastniť sa kurzov, naučiť sa tipy a triky z kuchyne, vyskúšať si spoločné aktivity a súťaže v príprave jedál a drinkov. Útulné priestory sú vhodné pre malé i stredne veľké skupiny.