Search For Listing

Hotel Squash Centrum Wellness

Hotel Squash Centrum Wellness

Wellness Resorts
  • Necpalská cesta 16, 971 01 Prievidza, Slovenská republika

Share Listing

Procedures

  • Spa
  • Wellness
  • Yoga

Overview

Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

U nás nájdete kombináciu oddychu, relaxu ale aj športového vyžitia. Ubytovanie v hotelovom komplexe s reštauráciou, wellness a športovými možnosťami alebo ubytovanie v tichej časti so záhradou, grilom, vonkajším posedením a dostupnou plne vybavenou kuchynkou ktorú ocenia nie len rodiny s deťmi.

Rozsiahle športové a spoločenské vybavenie zabezpečí, že aj keď Vás počas Vášho pobytu u nás počasie nepríjemne prekvapí, možnosťami trávenia voľného času v interiéri budete príjemne prekvapení. V hoteli môžete tráviť ako i romantické aj rodinné chvíle. Ponúkame Vám príjemný wellness oddych pri ktorom môžete použiť hydromasážny bazén pre 5 osôb alebo infra sauny. Zašportovať si môžete v troch squash kurtoch, pri stolnom tenise, biliarde a ponúkame možnosť využiť našu posilňovňu.

Reštaurácia a kaviareň v starožitnom štýle Vám ponúkne príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami.